Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

 

KONTAKT

KASKA s.r.o.
Ostravská 6
040 11 , Košice
tel: 0948350650 , 0948103999
fax: kaska.kosice@gmail.com
napíšte nám

 

Patrner stránky


EVELINE kozmetika / Royal Snail

Schopnosť "samoliečenia" a intenzívna regenerácia sú mimoriadne vlastnosti slimákov. Preto je filtrát z ich slizu už dávno známy svojimi účinkami a teraz objavuje svoje využitie v kozmetických  receptúrach s mimoriadne účinným omladzujúcim účinkom. Filtrovaný sliz slimáka obnovuje, zvláčňuje pokožku a tiež aktivuje regeneračné procesy v epidermis, čím oddaľuje proces starnutia a obnovuje mladistvý ​​vzhľad tváre.

Exkluzívna séria Royal Snail kombinuje mimoriadne regeneračný potenciál filtrovaného slizu slimáka a najnovšie generácie haptapeptidu PEP-7REPAIR™,ktorý vzhľadom k podobnosti s prirodzenými rastovými faktormi má veľmi silnú biologickú aktivitu a poskytuje dramatické výsledky vo viditeľnom zlepšení stavu pokožky už za dobu 7 dní. Slimáky, z ktorých sa získava sliz a potom filtrát sú v starostlivosti odborníkov, netrpia žiadnu ujmu, sú kŕmené čerstvou zeleninou a žijú na prírodnom povrchu. Tie, ktoré podporujú receptúry série Royal Snail, pochádzajú z talianskeho Toskánska a horúceho Peru!


Použitie:
Typ pleti:


novinka
top produkt